Zostań wolontariuszem

  Każdy może zostać wolontariuszem, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, zawód czy status społeczny pod warunkiem, że jego działania będą bezpłatne, świadome i dobrowolne.

  Aby zostać wolontariuszem zarejestrowanym w bazie Akademickiego Centrum Wolontariatu w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu i mieć możliwość korzystania z pośrednictwa pracy wolontarystycznej należy :

  1.

  Wypełnić formularz i zgłosić się na rozmowę z Koordynatorem Akademickiego Centrum Wolontariatu (formularze dostępne są w naszym biurze).

  2.

  Wspólnie z Koordynatorem, na podstawie wypełnionego przez Ciebie formularza, wybierzesz odpowiadający Ci rodzaj pracy i miejsce, w którym będziesz ją wykonywać. Dostaniesz pisemne skierowanie do wybranego miejsca. Zgłosisz się z nim do koordynatora wolontariuszy w docelowej organizacji lub instytucji. Po ustaleniu zakresu obowiązków, obowiązujących zasad i czasu pracy, rozpoczniesz swoją aktywność.

  3.

  Utrzymuj kontakt z naszym Akademickim Centrum Wolontariatu . Dzięki temu będziesz mógł uczestniczyć w różnych inicjatywach podejmowanych przez ACW na rzecz naszych wolontariuszy, jak na przykład konwersacjach językowych, warsztatach, szkoleniach, wymianach młodzieży, wizytach studyjnych, seminariach, konferencjach a także w wolontariacie zagranicznym.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.