W dniu 14 maja 2014 roku w Jarosławiu miała miejsce I MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA  „DOBROCZYNNOŚĆ, FILANTROPIA I PRACA SOCJALNA”

  Organizatorzy:

  Rada Naukowa czasopisma „Dobroczynność, Filantropia i Praca Socjalna” Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej
  im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu
  oraz
  Uniwersytet Preszowski w Preszowie,

  Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. Iwana Franki w Drohobyczu

   

   

  ROK AKADEMICKI 2013/2014

  22-27 Listopad 2013

  Mikołajkowa Akcja Charytatywna na terenie PWSTE w Jarosławiu dla dzieci z Domu Dziecka w Jarosławiu

   

  4.12.2013 - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

  Podczas tego wyjątkowego święta każdego wolontariusza przypominamy jak bardzo istotna jest nasza praca na rzecz drugiego człowieka. Tegoroczny MDW odbędzie się w formie ogólnouczelnianego spotkania ze studentami PWSTE w Jarosławiu. Podczas spotkania każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się „Dlaczego warto zostać wolontariuszem”, 

   

  7-8.12.2013 – Studencka Paczka

  W tym roku Akademickie Centrum Wolontariatu PWSTE w Jarosławiu organizuje pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin. To niezwykła okazja dla zobaczenia na własne oczy bożonarodzeniowej magii. Może dzięki naszym prezentom wiele rodzin będzie miało szansę przeżyć piękne i niezapomniane święta.

   

  11.12.2013 - Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Wysocku przygotowują świąteczne prezenty, które później można nabyć na terenie naszej Uczelni.

   

  18.12.2013 – Wigilia

  Wolontariusze z Akademickiego Centrum Wolontariatu PWSTE w Jarosławiu spędzą miłe, świąteczne chwile z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Wysocku przy wigilijnym stole.

   

  12.01.2014 – Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Akademickie Centrum Wolontariatu przy współpracy Kół Naukowych i Samorządu PWSTE organizuje dla dzieci zabawy, konkursy i atrakcje z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

   

  15.01.2014 - Bal Karnawałowy w PWSTE w Jarosławiu

  Z okazji zakończenia Karnawału ACW organizuje Bal Karnawałowy przy udziale seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Wysocku, uczestników terapii zajęciowej i dzieci z Domu Dziecka w Jarosławiu . Z pewnością nie zabraknie wspaniałej zabawy, muzyki, konkursów i zabaw tanecznych.

   

  Styczeń 2014 – Prezentacja Kół Naukowych, Akademickiego Centrum Wolontariatu i Samorządu Studenckiego PWSTE w Jarosławiu

   

  5.03.2014 - Dzień Dawcy Szpiku

  Akademickie Centrum Wolontariatu chce zjednoczyć swoje siły z Fundacją DKMS Polska i zachęcić studentów do rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku.

   

  2.04.2014 - Kiermasz Wielkanocny

  Podobnie jak na święta Bożego Narodzenia na naszym wydziale można zakupić prezenty świąteczne, tym razem z okazji zbliżającej się Wielkanocy wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i Seniorów z Domu Pobytu Dziennego w Szamotułach

   

  Maj 2014 - Konferencja Akademickiego Centrum Wolontariatu

  ACW współpracując z Samorządem studenckim oraz kołami naukowymi organizuje Konferencję Naukową

   

  Maj 2014 - Festyn Rodzinny

  Akademickie Centrum Wolontariatu poprzez organizowanie zabaw i innych atrakcji włącza się w przygotowanie pikniku dla pracowników PWSTE, a także dla ich rodzin.

   

  Maj 2014 - Festiwal Kultury Studentów Kulminacje

  Członkowie ACW oraz koła naukowe PWSTE i Samorząd włączają się w organizację Festiwalu. To niezwykłe spotkania z inspirującymi ludźmi, a także szereg wyjątkowych wydarzeń kulturalnych.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.